ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

حضور سمن های حوزه کودک در استانداری خراسان رضوی

 

 

 

جلسه ای با حضور سمن های حوزه کودک و دکتر منوچهری معاون سازمان های مردم نهاد مدیر کل امور اجتماعی استانداری در تاریخ 97/10/27در استانداری مشهد در خصوص ارائه طرح ها و ایده های  مشهد  شهر دوستدار کودک، برگزار شد.

ابتدا سمن های حاضر به معرفی مختصر فعالیت های خود در حوزه کودک و ارائه پیشنهاداتی در زمینه سلامت، ایجاد شادی، افزایش مهارتهای اجتماعی و... پرداختند. بهرام فروزنده فر، مدیر عامل محترم انجمن توسعه سلامت مهرپارسی ، با ارائه ی پیشنهاداتی در حیطه سلامت کودک و هاجر شریفی نماینده بنیاد دیابت نیز طرح ایجاد شورای سلامت کودکان در محله و ایچاد پایگاه های تخصصی کودکان در محله  و رییس زاده نماینده انجمن توسعه سلامت طرح پایش سلامت کودکان را مطرح نمودند 

در پایان پس از بررسی پیشنهادات سمن های مختلف در حوزه های سلامت، دکتر منوچهری، با تأکید بر اهمیت بدست آوردن آمار دقیق کودکان در جامعه و سپس بررسی اجرائی پیشنهادات در این زمینه برای جامعه هدف با مساعدت استانداری در قالب برنامه های کوتاه مدت مورد توافق و همکاری سمن های حوزه کودک در حیطه تخصصی شان خواستار شد. ایشان به اهمیت در نظر گرفتن جامعه عام کودکان تأکید کرده و کودکان بزه دیده، بیمار، آسیب دیده اجتماعی را بخشی از کل کودکان جامعه دانستند و به در نظر گرفتن برنامه های شاد با آموزش ضمنی و نه مستقیم را مهم برشمردند.