ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

حضور مسئولین انجمن مهرپارسی در رسانه ها

به گزارش روابط عمومی انجمن ملی توسعه سلامت مهرپارسی مسئولین این NGO غیر دولتی و غیر انتفاعی به پاس قدردانی از تلاش خبرگزاری ها و رسانه در سالروز شهادت خبرنگار شهید محمد صارمی و به مناسبت روز خبرنگار در جمع رسانه ها حضور یافتند.

 

فرشته هنری معاونت آموزشی انجمن ملی توسعه سلامت مهرپارسیدر گفتگو با دکترسعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان گفت : رسالت بزرگ رسانه ها باعث شده تا اطلاعات مردم نسبت به وضعیت سلامت خود بیشتر شده و این امر را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند وی در ادامه از پوشش خبری این رسانه در سالهای اخیر و بالاخص در روز جهانی دیابت تشکر کرد وحضور و همراهی خبرنگاران را در این همایش پیاده روی بزرگ شایسته تقدیر دانست.

 

معاونت آموزشی انجمن مهرپارسی در حضور مدیران روزنامه شهر آرا به مناسبت روز خبرنگار و در جریان بازدید از تحریریه این رسانه با اشاره به تأثیر رسانه ها در موضوع آموزش گفت: در چند سال گذشته این رسانه توانسته است در حوزه آموزش و انعکاس اخبار دیابت و همچنین پیشگیری از بیماری های پیش رو موفق عمل  کند.

 

در روز خبرنگار ، خبرگزاری ایرنا هم میزبان مدیران انجمن ملی توسعه سلامت مهرپارسی بودند. هنری ضمن تقدیر از خبرگزاری ایرنا افزود: رسالت رسانه ها ایجاب می کند بیشتر در اطلاع رسانی به جهت آموزش و پیشگیری از بیماری ها به دلیل داشتن جامعه سالم و افزایش کیفیت زندگی تلاش نمایند. وی با بیان اینکه بیماری دیابت به اپیدمی قرن تبدیل شده است و مهمترین نکته آن عدم درمان بیماری است گفت: بسیار از مردم با این بیماری درگیر اند ولی راههای پیشگیر و کنترل آن را نمی دانند و باید تلاش بیشتری و رابطه با آشنایی این بیماری و امراض وابسته به انجام شود.

 

پایگاه خبری قدس نیز میزبان خیریه انجمن توسعه سلامت مهرپارسی بود. فرشته هنری در جمع مدیران این روزنامه از پوشش خبری این رسانه به جهت معرفی بیماری دیابت و فعالیت های انجمن ملی توسعه سلامت مهرپارسی در این زمینه تشکر کرد.