ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

بانوان نیکوکار مشهدی در یلدای مهر آفرین انجمن توسعه سلامت

به گزارش روابط عمومی انجمن توسعه سلامت  مهر پارسی (حمایت از بانوان) ، به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا و سنت دیرینه ای که ایرانیان در این شب داشته اند انجمن توسعه سلامت با همکاری بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت اقدام به برگزاری جشن بزرگی با حضور  بیش از سیصد نفر از بانوان خیر و نیکوکار در تالار صدر مشهد نمود.

 


به گزارش روابط عمومی انجمن توسعه سلامت  مهر پارسی (حمایت از بانوان) ، به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا و سنت دیرینه ای که ایرانیان در این شب داشته اند انجمن توسعه سلامت با همکاری بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت اقدام به برگزاری جشن بزرگی با حضور  بیش از سیصد نفر از بانوان خیر و نیکوکار در تالار صدر مشهد نمود.

در ابتدای مراسم سرکار خانم شکوهی سخنران جشن با بیان برنامه ها ی جشن به معرفی انجمن حمایت از بانوان پرداخت و سپس اشعار و فال حافظ به بانوان حاضر در مراسم هدیه داده شدو در ادامه گروه موسیقی سنتی به سرپرستی خانم تولائی به اجرای چند برنامه دیدینی و شنیدنی از میهمانان پذیرایی کردند. پس از آن سرکار خانم هاجر شریفی قائم مقام انجمن توسعه سلامت و حمایت از بانوان ( آسیب دیده، آسیب پذیر ...) ضمن خوش آمدگویی به بانوان به معرفی خدمات و عملکرد انجمن حمایت از بانوان پرداختند و از تعدادی از بانوان خیر و نیکوکار  و گروهی از همکاران این انجمن همراه با لوح تقدیر تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه مراسم میهمانان از اجرای گروه مهر تابان لذت برده و همراه با آجیل شب یلدا، لبو و آش داغ انجمن را یاری نمودند.

در پایان از تمام بانوان و خیرینی که ما را در اجرای هرچه بهتر این مراسم یاری نمودند تشکر می نمائیم.

پایان پیام / 136
روابط عمومی انجمن ملی توسعه سلامت مهر پارسی
نماینده هیات نظارت بر سمن های استانداری خراسان رضوی